// Типография флексопечати Наргус - комплексные услуги по флексопечати (флексографии) на гибких упаковочных материалах. Производство упаковки для пищевых продуктов, купить пленку с печатью. Харьковская печатная фабрика Наргус - Наргус
Експортер року в Україні Українська Флексографська Технічна Асоциація

Про нас

 

Харківська фабрика флексографського друку «Наргус» – це сучасне високотехнологічне підприємство з виробництва гнучкої упаковки для харчової, фармацевтичної, хімічної та інших галузей промисловості, одне з провідних на українському ринку виробників упаковки.

З моменту утворення в 1997 р. компанія впевнено рухається вперед, розвивається й вдосконалюється.

Технічна база укомплектована сучасним високовиробничим обладнанням, на якому оперативно виконуються замовлення з використанням широкого спектра матеріалів тільки кращих виробників.

 

 

Ми зарекомендували себя як надійна, перспективна й успішна компанія, і ми прагнемо стати кращим партнером для своїх Клієнтів.

Кожний укладений контракт передбачає індивідуальний підхід за всіма його пунктами й повний контроль над його виконанням на всіх етапах: від розробки дизайну та виготовлення упаковки до поставки готової продукції.

 Упевненість у своїх силах і можливостях, довіра й повага Клієнтів, стабільність і якість – ось основа нашої роботи.

 

Флексографський друк (що також називається флексографічний друк, флексодрук, флексографія) – спосіб високого друку на гнучких матеріалах, який має наступні переваги:

- висока якість;

- прийнятна ціна;

- невисока, у порівнянні з глибоким друком (ротодруком), вартість переддрукарської підготовки;

 - менше строк виготовлення замовлення. 

Виробництвогнучкої рулонної упаковки

61085, м. Харків вул. Ак. Проскури, 1
Відділ продажів sales@nargus.com тел./ факс+38 057 717 44 05