// О компании Наргус про компанію Наргус - Наргус

Про нас

 

Харківська фабрика флексографського друку «Наргус» – це сучасне високотехнологічне підприємство з виробництва гнучкої упаковки для харчової, фармацевтичної, хімічної та інших галузей промисловості, одне з провідних на українському ринку виробників упаковки.

З моменту утворення в 1997 р. компанія впевнено рухається вперед, розвивається й вдосконалюється.

Технічна база укомплектована сучасним високовиробничим обладнанням, на якому оперативно виконуються замовлення з використанням широкого спектра матеріалів тільки кращих виробників.

 

 


Ми зарекомендували себе як надійна, перспективна й успішна компанія, і ми прагнемо стати кращим партнером для своїх Клієнтів.

Кожний укладений контракт передбачає індивідуальний підхід за всіма його пунктами й повний контроль над його виконанням на всіх етапах: від розробки дизайну та виготовлення упаковки до поставки готової продукції.

Упевненість у своїх силах і можливостях, довіра й повага Клієнтів, стабільність і якість – ось основа нашої роботи.


У січні 2017 року наше підприємство успішно пройшло зовнішні аудити  на відповідність  ISO 9001:2015 «Система управління якістю» міжнародного  стандарту й отримало сертифікат, який підтверджує це.
Сьогодні  продукція багатьох підприємств частіше,  ніж будь-коли, перетинає кордони  різних  держав. Відповідно до вимог  міжнародних  стандартів  ISO упаковка, виготовлена  нашим  підприємством, відповідає стандартам якості й забезпечує   споживачам  безпеку  упакованого продукту.

  

 

 

 

 

 

   

   

 

 

Назад

Виробництвогнучкої рулонної упаковки

61085, м. Харків вул. Ак. Проскури, 1
Відділ продажів sales@nargus.com тел./ факс+38 057 717 44 05