// Услуги печати на бумаге, пленках, полипропилене, полиэтилене, фольге и другой упаковке. Производство гибкой пищевой многослойной пленки, упаковки. Межслойная печать — компания Наргус, Харьков Послуги друку на папері, плівках, поліпропілені, поліетилені, фользі і іншій упаковці. Виробництво гнучкої харчової багатошарової плівки, упаковки. Міжшарова друк - компанія Наргус, Харків - Наргус

Виробництво


Підприємство має великий парк високовиробничого сучасного обладнання провідних світових виробників, яке дозволяє виконувати увесь цикл виробництва гнучкої рулонної упаковки. Завдяки цьому ми контролюємо кожний етап виробництва й можемо гарантувати стабільно високу якість  продукції, що випускаємо.

Ми прагнемо максимально ефективно використовувати обладнання завдяки налагодженій системі обслуговування й контролю стану машин. На підприємстві є власна служба технічної підтримки. Висококваліфікований персонал безперервно слідкує за характеристиками роботи обладнання й за необхідності здійснює термінові відновлювально-ремонтні роботи.  Також існує технічна можливість дистанційного зв’язку з виробником для термінового тестування та діагностики обладнання.

  На сьогодняшній день на нашому підприємстві здійснюється повний цикл виготовлення гнучкої рулонної упаковки.

 

Переддрукарська підготовка

Виготовлення й монтаж кліше, які відрізняються високою точністю й оперативністю.
Нова система цифрового виводу кліше KODAK Flexcel NX дозволила  максимально розширити  якісні можливості  флексодруку,  наблизивши  його до  високого  друку (ротогравюри).

З використанням цієї технології суттєво збільшено кольорове охоплення та лініатуру друку, покращився контраст, що зрештою  піднімає якість нашого друку на більш високий рівень і дає можливість друкувати складні зображення з фотографічним рівнем якості.

 

 

 
Предпечатная подготовка
     Комплекс вимивного обладнання «Flint Group», «Basf combi FIII» дозволяє виготавлювати високоякісні флексографські друкарські форми розміром до 1150х880 мм.

У 2016 році установлена нова вимивна машина DuPont™ Cyrel® 1000 P. Інноваційна технологія вимивного кліше відповідає найсуворішим стандартам флексодруку.
 


Предпечатная подготовка
Машини для монтажу кліше «Heaford» дозволяють здійснювати монтаж з точністю, яка гарантує відсутність проблем приводки на друкарській машині.

Використання декількох камер робить простою задачу розміщення кількох друкарських пластин, а для широких кліше - можливість перевірки точності монтажу центральної області. Привідні мітки реєструються відеокамерами зі 100-кратним збільшенням і з виводом зображень на монітори, що дозволяє максимально точно наклеювати кліше на поверхню формної гільзи.

Матеріали, які використовуються для виготовлення кліше та його монтажу, провідних світових виробників: «Flint Group», «Du Pont», «3М».

 

Флексографський друк

Флексографская печать Для отримання пантонів використовується станція змішування фарб «Piccolo», яка оперує з 24 вихідними компонентами. Контроль кольору відбитка здійснюється спектрофотометром «I-one» фірми «X-rite».

Друкарське обладнання провідних світових виробників «Fischer&Krecke» та інш.  дозволяє друкувати на усіх видах полімерних матеріалів шириною до 1250 мм, 8-10 фарбами, з діапазоном довжини відбитка від 300 до 670 мм. Усі машини обладнані системами комп’ютерного контролю й керування процесом друку (модель F&K 20SIX має систему GPS), комп’ютерними відеосистемами контролю кольору, що дозволяє постійно підтримувати високу якість відбитка.

 

 Ламінування й парафінування

Ламинирование

 

Обладнання для ламінування й каширування («DCM», «Comexi») дозволяє отримувати багатошарову продукцію найвищої якості з широким спектром поєднуваних матеріалів: LDPE і HDPE, BOPP, CPP, PET, алюмінієва фольга, поліамід, металізовані плівки шириною до 1350 мм. Склеювання відбувається двокомпонентними або однокомпонентними безсольвентними клеями, восками таких відомих виробників, как «Henkel», «Coim», «Cartonal».

  

 

 

Обладнання для парафінування «DCM» використовується для нанесення парафіну на папір для упаковки цукерок і карамелі, а також для нанесення hotmelt при виготовленні упаковки для мила.

  На обладнанні NEXUS Dual виробництва фірми «Comexi» можна працювати з клеями на основі розчинника та без, «холодними» клеями, термоклеями, лаками, а також можливо нанесення силіконів.

 

 

 Порізка матеріалів за розмірами

Бобинорезательная машина


Бобінорізальні машини використовуються для різання й перемотування рулонів будь-яких матеріалів товщиною 12-200 мкм. Намотування матеріалів здійснюється на втулку діаметром 76 і 152 мм. Машини забезпечені системами комп’ютерного керування й контролю за процесом порізки та перемотки, що дозволяє дотримуватись точності порізу та діаметру бобін.

 

 

 

Упаковка готової продукції

Вся готова продукція упаковується з урахуванням умов транспортування. Упаковування рулонів готової продукції здійснюється у стрейч-плівку. Кожний рулон надійно закріплюється на палеті й маркується відповідно до вимог замовника.

Відділом якості підприємства видаються посвідчення якості з контрольованими параметрами на всю продукцію.
 
Технічні можливості обладнання й технологія дозволяють здійснювати друк на папері, на різних плівках, поліпропілені, поліетилені, на фользі тощо. Наявність сучасного обладнання для ламінації дозволяє виробляти багатошарову упаковку з міжшаровим друком, виготовлювати великий асортимент пакувальних матеріалів на основі багатошарових матеріалів.   

  При надходженні запитів про виготовлення «багатошарової упаковки», «ламінованої плівки з міжшаровим друком» наші технологи можуть запропонувати широкий асортимент різних композицій, у тому числі бар’єрних, які задовольняють будь-які вимоги за:  

  • складом (PET, АL, PE, EVOH, РА); 

  • бар’єрними властивостями (за вологою, киснем, УФ-світлом, агресивними середовищами);

  • особливими вимогами (за пастеризацією, стерилізацією тощо).

Крім того, підбір матеріалу може здійснюватись за фізичними властиврстями упаковки, такими як коефіцієнт тертя, коефіцієнт лінійного подовження, міцність на розрив, діапазон зварювання. 

Частіше за все клієнти цікавляться «виробництвом гнучкої упаковки», «міжшаровим друком», «друком на папері», «друком на поліпропілені», «друком на поліетилені», «друком на плівці», «плівками багатошаровими», «друком на фользі», «друком на упаковці». В кожному випадку наші менеджери надають професійну консультацію з усього спектру можливих питань.

   

Назад

Виробництвогнучкої рулонної упаковки

61085, м. Харків вул. Ак. Проскури, 1
Відділ продажів sales@nargus.com тел./ факс+38 057 717 44 05